Home Освіта У Житомирі проведуть форум ”Космічні технології в агробізнесі та екології”

У Житомирі проведуть форум \”Космічні технології в агробізнесі та екології\”

166

 У грудні 2018 року Житомирський національний агроекологічний університет підписав угоду про співпрацю у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів. На офіційній зустрічі були присутні ректор ЖНАЕУ Олег Скидан та начальник НЦУВКЗ Володимир Присяжний.

За словами Скидана, важливість цього співробітництва полягає у спільному використанні технічних засобів, методів моделювання складних систем, алгоритмічного, методичного та програмного забезпечення з метою проведення досліджень у галузі супутникової навігації, дистанційного зондування Землі та інформаційних технологій, тощо.

«Це історична подія не лише для нашого навчального закладу, але й для всієї Житомирщини.  Зокрема, у рамках угоди передбачено створення Регіонального космічного центру "Полісся", – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. –   Також досягнуто домовленості з Національним авіаційним університетом та Національним центром управління та випробування космічних засобів ДКА про співпрацю та реалізацію спільних проектів в космічній сфері. Перші кроки у напрямі зазначеної співпраці – проведення на базі Житомирського національного агроекологічного університету 25 січня об 11.00 форуму "Космічні технології в агробізнесі та екології" 

Основні напрями співпраці між ЖНАЕУ та НЦУВКЗ: 

-проведення спільних досліджень в галузі супутникової навігації, дистанційного зондування Землі, інформаційних технологій; 

-розробка та створення наземних програмно-апаратних станцій та комплексів, реалізація перспективних космічних проектів; 

-прийом інформації дистанційного зондування Землі, її попереднє та тематичне оброблення, збереження (архівація); 

-впровадження нових технологій, вдосконалення технічних засобів та систем управління, вивчення можливостей застосування і впровадження космічної інформації в різні сфери життєдіяльності людини та ін. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here