Home Освіта У Житомирі стало відоме прізвище найкращого вихователя

У Житомирі стало відоме прізвище найкращого вихователя

97

5 квітня у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Житомирської обласної ради відбувся урочистий захід, на якому було оголошено результати щорічного конкурсу «Вихователь року».

Про це інформує прес-служба обласної ради.

За почесний титул переможця змагалися 19 педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які стали найкращими у першому етапі – на рівні міст та районів.

Найпрофесійнішим та найуспішнішим вихователем 2013 року стала Інна Гольська, вихователь ДНЗ № 39 міста Житомир. Саме вона представлятиме нашу область у заключному, всеукраїнському етапі.

Диплом переможця, грамоту обласної ради, премію та квіти кращому вихователю вручив перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков. Він також привітав часників, фіналістів та лауреатів конкурсу. «Незважаючи на те, що переможець у нас один, з 19-ти учасників ніхто не залишився позаду. Те, що в нашій області є такі люди, які опановують нові технології, застосовують їх у вихованні підростаючого покоління, загалом мають ґрунтовний досвід роботи з повноцінного і всебічного розвитку дитини на національних засадах – це наша спільна перемога!».


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here