Home Освіта У Житомирі стипендіями міського голови відзначили обдарованих учнів

У Житомирі стипендіями міського голови відзначили обдарованих учнів

134

 Сьогодні, 22 березня в сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте вручення стипендій та премій  міського голови  талановитій учнівській молоді міста: переможцям І етапу конкурсу-захисту Малої академії наук та учнів- переможців обласного інтелектуального конкурсу юних літературознавців.

Від імені очільника міста талановитих учнів привітала секретар міської ради Наталія Чиж.

 

«Сподіваюся, що стипендії стануть для вас додатковою мотивацією  для самовдосконалення. Ставте перед собою  нові сміливі цілі та впевнено йдіть до них!  Саме від вас залежить, яким буде майбутнє нашого рідного міста!», – зазначила Наталія Чиж.

У 2018/2019 навчальному році учасниками міського етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук стали 96 учнів (вихованців) закладів освіти міста, 63 із них посіли призові місця на міському етапі. 52 учні у лютому захищали свої наукові роботи на обласному етапі конкурсу, 23 – з них стали призерами.

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Сухомлина від 21.01.2019 року №66  стипендіями відзначено 63 учнівна загальну суму 13 750 грн:

абсолютні переможці – 6 учнів по 300 грн;

за І місце – 29 учнів по 250 грн;

за II місце – 10 учнів по 200 грн;

за III місце —18 учнів по 150 грн.

Також згідно наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 24.01.2019р. №29-к премії міського голови  у розмірі по 250 грн призначено премії  5 учням Житомирського міського колегіуму-переможці обласного інтелектуального конкурсу юних літературознавців .

Вчитель української мови та літератури Максима Стоцького, який підготував переможців обласного інтелектуального конкурсу юних літературознавців, також нагороджено  отримує премію міського голови.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here