Home Освіта У Житомирі виділили 1,5 млн на виготовлення ПКД для будівництва корпусу...

У Житомирі виділили 1,5 млн на виготовлення ПКД для будівництва корпусу гімназії №23

 Сьогодні, 27 лютого, на 46 позачерговій сесії міської ради депутати виділили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції корпусу гімназії №23.

Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля.

Дві сотні першачків було переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. А вже 6 лютого після обговорень  з батьками та педагогами було домовлено, що 755 учнів 8-11 класів школи навчаються в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Для вирішення проблеми у міській раді було скликано робочу групу до якої увійшли депутати, працівники виконавчих органів міської ради. Після вивчення питання, робочою групою було прийнято рішення не реконструювати старе приміщення, якому вже майже 100 років, а збудувати повністю новий шкільний корпус.

Кошти у сумі 1 млн 499,6 тис грн. було виділено сьогодні у програму «Будівництво об’єктів комунального власності Житомира на 2018-2020 р» на виготовлення ПКД, ,  на першу чергу проекту з бюджету  спрямовано 500 тисяч гривень.

 

«Ще попередньо невідомо, скільки коштуватиме спорудження корпусу, поки не визначилися із кількістю поверхів. Виходячи з обрахунків, наданих департаментом освіти, та приблизної кількості дітей, що навчатиметься , зупинилися на квадратурі 2980 кв м. Що ж до проектно-кошторисної документації, вже маємо розрахунки. Проект буде виготовлено за три-чотири місяці», – повідомив В’ячеслав Глазунов.