Головна Освіта У житомирському садочку кошти, зекономлені на енергоефективності, віддали на премії працівникам

У житомирському садочку кошти, зекономлені на енергоефективності, віддали на премії працівникам

149
0

Дошкільний навчальний заклад №51 зекономив на споживанні енергетичних ресурсів 47 298,75 грн. Ця сума є однією з найбільших серед дошкільних навчальних закладів міста за підсумками першого півріччя 2019 року.

Про це інформує міська рада.

Основними напрямками роботи з підвищення енергоефективності в садочку є:

– використання автоматичного регулятора теплового потоку, який дає змогу знижувати температуру в вихідні та святкові дні, а також під час карантинів та канікул;

– повна заміна вікон на енергозберігаючі;

– промивка системи опалення.

 «Питання тепла стоїть у нас на першому місці, адже це здоров’я наших дітей, тому ми підтримуємо системний підхід. Наш робочий день починається з того, що завідувач господарською частиною Раїса Остапчук  знімає показники з лічильників та вносить їх в систему енергомоніторингу. Інші працівники також знайомі з цією роботою і можуть замінити завгоспа у випадку її відсутності. Окрім цього, медсестра щодня перевіряє та фіксує температурний режим у групах», – розповідає завідувач садочку Тетяна Бас.

В садочку до вирішення всіх питань та впровадження заходів підходять системно та колективно.

«Після того, як ми отримали кошти за економію, в нас відбулося засідання профспілкового комітету, на якому ми розподілили премії для кожного працівника. І після цього, повірте, кожен став ще більш відповідальніше відноситися до питання економії ресурсів», – підсумовує завідувач навчального закладу.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here