Home Освіта У Житомирському військовому інституті представили зразки безпілотних авіаційних комплексів українських виробників

У Житомирському військовому інституті представили зразки безпілотних авіаційних комплексів українських виробників

99

  1 листопада на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова розпочала свою роботу І Всеукраїнська науково-практична конференція “Наукові проблеми створення, бойового застосування та підготовки фахівців безпілотних авіаційних комплексів тактичних класів”.

«Впродовж останніх років кардинально нарощено зусилля як науковців, так і вітчизняних виробників щодо створення вітчизняних безпілотних літальних апаратів різного типу та призначення. У війська постійно надходять нові розвідувальні комплекси, створені спеціалізовані безпілотні комплекси для коригування вогню артилерії, виходить на державні випробування перший розвідувально-ударний комплекс. Стрімке збільшення обсягів постачання та напрямів застосування безпілотних авіаційних комплексів у Збройних Силах України порушило низку організаційних і технічних проблем, які певним чином гальмують більш ефективне використання їх в Операції об’єднаних сил», – зазначив начальник військового інституту заслужений діяч науки і техніки України, доктор військових наук, професор генерал-майор Олександр Левченко. 

Тому у ході конференції учасники обговорили сучасний стан, науково-практичних проблем створення та перспективи розвитку безпілотних авіаційних комплексів тактичного класу в Україні, обмінялись досвідом їх застосування під час проведення антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил підрозділами Збройних Сил України та іншими військовими формуваннями, а також розглянули питання покращення якості підготовки фахівців з бойового застосування та експлуатації безпілотних авіаційних комплексів тактичного класу.

А найцікавішою частиною конференції стала виставка зразків безпілотних авіаційних комплексів українських виробників на території військового інституту та відпрацювання практичних питань конференції на 37-му загальновійськовому полігоні Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, де військові демонстрували свою майстерність у керуванні БпАК для усіх присутніх.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here