У Житомирі дітей у дитсадках вчать алгоритму дій у небезпечних ситуаціях. ВІДЕО

258
0

Уроки безпеки проводять для дітей у дитсадках Житомира поліцейські та рятувальників. Малечу вчать, як діяти у небезпечних ситуація, під час повітряної тривоги та в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

201 вересня пройшов черговий урок безпеки в одному з дитсадків. Під час заняття дітям в ігоровому пресі показали алгоритм дій та продемонстрували пізнавальні мультфільми. 

“Фахівці сьогодні проведуть з нашими вихованцями урок безпеки щодо безпечної поведінки у побуті в дитячому садочку. Проговорюють із дітьми їхні дії у різних ситуаціях. Робота з безпеки проводиться щоденно, це міні-заняття бесіди. Але коли приходять фахівці у формі, діти реагують на це яскравіше. 

Діти вже добре обізнані про те, що вони мають робити під час повітряної тривоги, та діють спокійно та злагоджено під керівництвом своїх вихователів”, – розповіла Світлана Юрченко, директорка ДНЗ.

Поліцейські відзначають, що основною та найважливішою метою є навчання дітей правильній реакції на сигнал повітряної тривоги. Так як  адекватна та правильна реакція може врятувати здоров’я та життя.

“Перше: дітям потрібно знати, що не треба боятися повітряної тривоги, бо це є захист, а не небезпека. Відповідно, вони мали б мати можливість за допомогою нас та своїх вихователів спуститися до тимчасових укриттів”, – зазначив Михайло Гальченко, заступник начальника управління поліції охорони в Житомирській області.

Рятувальник Костянтин розповідає про свою роль у навчанні дітей та стверджує, що головне його завдання полягає в тому, щоб через ігровий процес та перегляд спеціально підготовлених мультфільмів, ознайомити малечу з правилами поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів:

“Безпосередньо моя роль – навчити та ознайомити дітей правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Так як це молодша вікова категорія, це буде у формі гри та у форматі мультфільмів. Так як таким малим дітям заборонено щось більш детально показувати, то форма мультфільму є найкращою для цього. Ось, наприклад, пройшовши навчання в дитячому садочку, діти в школі вже знають мінімальні правила поводження. І під час нашого навчання вони вже виправлять героїв у мультфільмі та розповідатимуть, що вони не правильно роблять”.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here