Головна Війна У Житомирі до очного навчання готують 22 школи та 44 садочки

У Житомирі до очного навчання готують 22 школи та 44 садочки

459
0

У садочках та школах на час тривоги зроблять укриття з освітленням, водою, теплом. На все виділили 5 мільйонів гривень. Також для школярів буде додаток з правилами дій у разі небезпечних ситуацій.

Про це на своїй сторінці написав мер Сергій Сухомлин:

«Сьогодні на нараді з керівництвом МВС України, міста та області, ГУНП та ДСНС, освітянами обговорили новий навчальний рік. Буде з 1 вересня очне навчання чи дистанційне, — ми готуємо 22 школи та 44 садочки в Житомирі до навчально-виховного процесу. Це заклади, де є укриття».

В укриттях для школярів та діток зроблять все необхідно задля безпечного навчання. 

«На роботи додатково виділено 5 мільйонів гривень: освітлення (враховуючи евакуаційне), перенесення мереж води й тепла в укриттях задля безпечного пересування приміщенням. Ремонтують підлоги, роблять санвузли, замінюють віконні блоки, двері. В укриттях обов’язково будуть аптечка, вода, засоби пожежогасіння. Також — облаштують додаткові евакуаційні виходи», – розповів мер.

Повітряні тривоги бувають і по кілька годин. Аби діти почувались комфортно, в укриттях будуть ігрові та навчальні посібники. Міська рада працює із Держсекретаріатом з економічних питань Швейцарії, аби встановити в укриттях якісне вентиляційне обладнання.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін розповів, що головна вимога – це укриття та безпека для дітей:

«Президент означив вимогу, що лише там буде відбуватися навчання. А органи системи МВС, Нацполіція, представники ДСНС, відвідають всі без виключення навчальні заклади. Ми розглядаємо це як складову навчання наших діток з точки зору знання ними базових вимог безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану».

Скоро вийде спеціальний додаток, де кожен школяр зможе знайти інструкцію дій в надзвичайних ситуаціях. 

МВС розпочинає проєкт «Безпечне освітнє середовище в умовах війни». Євгеній Єнін повідомив, що у рамках проєкту спільно з Міністерством освіти та науки заплановано проведення низки профілактичних заходів. Зокрема, до початку навчального року навчальні заклади перевірять на наявність бомбосховищ.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here