Home Освіта Діти хочуть заробляти на життя як ДАІшники: в школі №16 пройшли змагання...

Діти хочуть заробляти на життя як ДАІшники: в школі №16 пройшли змагання і конкурси для вибору професії

97

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії. Для того, щоб краще зорієнтуватися у широкому колі існуючих професій, Житомирській міський центр зайнятості спільно з управлінням освіти Житомирської міської ради в цікавій для дітей формі проводить конкурсні змагання.

З метою створення сприятливих умов для забезпечення раціональної, продуктивної та вільно обраної зайнятості молоді, її творчого, інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні і творчій самореалізації, 27 березня в загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 16 проходив базовий етап профорієнтаційного заходу серед учнівських команд шкіл міста Житомира.

Кожна з команд представляла одну з обраних ними професій у 3-х конкурсах: презентація команди «Ким бути? Ось в чому питання!», реклама професії та музичний конкурс.

Команда «Без поважної причини», із ЗОСШ-16, обрала для свого виступу професію працівника ДАІ. Про неї діти цієї школи знають багато, тому що вже понад 5 років поспіль школа № 16 тісно співпрацює з Управлінням державної автомобільної інспекції УМВС України в Житомирській області. В навчальному закладі працює загін ЮІР, команда КВН-ЮІР, які були неодноразовими переможцями міських та обласних конкурсів. Недарма конкурс «Реклама професії» учні почали зі слів: «Щоб професію обрать, треба всі нюанси знать! Серед них ми, як свої, бо говорим про ДАІ!»

За підсумками змагань місця розподілилися таким чином: І місце – команда «Без поважної причини» ЗОСШ № 16, ІІ місце – команда «Весела перерва» ЗОШ № 33 та ІІІ місце – команда «Поліглоти» ЗОШ № 12. Кожен учасник дійства отримав на згадку медаль та фотоальбом, а команди – чудові кубки та грамоти.

За інформацією УДАІ УМВС України

в Житомирській області

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here