Home Освіта Управлінці зі США провели тренінги з лідерства для студентів Житомира

Управлінці зі США провели тренінги з лідерства для студентів Житомира

111

Першокурсник Житомирського НАЕУ, Роман, уже планує розробляти свою бізнес-ідею, стратегію і збирати людей, які працюватимуть із ним в команді. Він та ще понад 200 студентів Житомира взяли участь у семінарі «Успішне лідерство» від управлінців зі США. 26 та 27 березня тренінги проходили у ЖНАЕУ та ЖДУ ім. І. Франка. 

Поняття лідерства є складовою емоційного інтелекту людини. Воно полягає у здатності створювати бачення людської мотивації і стимулювати її реалізацію, а також у  здобутті прихильності в групі. До компетенцій лідера (керівника) належать: знання, виконання та особистісні якості. Саме на розкритті останніх акцентували спікери.

Організатори заходу, студентський рух Campus Ukraine перконані, що такий тренінг розкриває тип керівництва, який потрібен Україні в найближчому майбутньому. Вони зазначають, що для багатьох студентів абсолютно новим поглядом на роль лідера стає те, що він повинен дбати не тільки про себе, але й про інших.

Лідерами не народжуються, а стають, – переконаний виконавчий постачальник продукції P&G із 33-річним стажем в управлінні, Стів Сімпсон.  Він розкривав лідерство через тему характера. На думку спікера, лідер це той, хто:

– має велике бачання;

– залучає інших;

– активізує інтерес інших, надихає;

– розвиває здібності інших, збудовує;

– виконує досконало;

– вміє повторити успіх.

Семінар проходив в незвичній для студентів формі – із обговореннями в невеликих групах та інтерактивами. Студенти вчилися працювати в команді і створювати мотиваційні промови.

Також учасники отримали практичні виклики:

– визначитися зі своєю великою мрією – своїми метою та призначенням;

– визначитися із пріоритетами;

– розробити план особистого розвитку та чітко слідувати йому для досягнення успіху у сфері управління.

Заходи організовано у співпраці з профкомом студентів ЖНАЕУ та за сприяння ЖДУ ім. І. Франка.

Довідка:

Спікери семінару

Уенделл Пек – власник компанії Absolute Traction, що впродовж 10 років навчає методам управління бізнесом. 

Стів Сімпсон – виконавчий постачальник продукції «P&G», 33-річний стаж управління постачанням продукції, машинобудуванням та виробництвом.

Дейв Мерфі – письменник, член Ради Партнерів Глобального лідерства, що проводить кваліфіковану підготовку керівників на світовому рівні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here