Home Освіта В ЖДУ ім.І.Франка відзначили один із найбільших випусків. ФОТО

В ЖДУ ім.І.Франка відзначили один із найбільших випусків. ФОТО

138

 У дворі Житомирського державного університету імені Івана Франка 30 червня провели традиційні урочисті заходи з нагоди чергового випуску "бакалаврів", "спеціалістів" та "магістрів".

За словами ректора вузу Петра Сауха, цьогоріч дипломи отримають 2623 студенти. Наразі це один із найбільших випусків за кількістю за період існування університету. Разом з тим, випускники вперше мають до дипломів додатки європейського зразка.

Тих, хто за роки навчання має лише відмінні оцінки і відповідно диплом із відзнакою, Саух вітав особисто, а решті випускників дипломи роздадуть уже в навчальних аудиоріях на факультетах і в інститутах.

Ведучою  урочистостей стала Ірина Шинкарук, яка віднедавнього часу займається викладацькою діяльністю в ЖДУ ім.І.Франка.  Серед гостей на святі   – заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута, голова Житомирської обласної ради Віталій Француз,  заступник міського голови Олександр Бочковський, професор Болонського університету, референт і науковий координатор українсько-італійського проекту ЖДУ імені Івана Франка «Інклюзивна освіта в Житомирі» Дімітріс Аргіропоулос та інші.

Випускники за традицією зачитали присягу університету, відпустили в небо повітряні кульки і заспівали гімн ЖДУ ім.І.Франка, а також вшанували загиблих на Сході військовослужбовців, серед яких і випускники цього вузу. 

"Сьогодні до 90 тисячної армії наших випускників приєдналося ще 2623 талановитих студентів, які вже невдовзі проявлять себе на педагогічній, науковій та державно-будівничій ниві, – відзначив ректор Петро Саух. – Деякі з вас відправляться захищат нашу державу, але чимало серед наших випускників, хто вже здійснив цей святий обов’язок. Є  три речі, які визначають людську сутність – праця, чесність, переконання. Так само є три речі, які приведуть вас до успіху – професіоналізм, порядність та патріотизм. Влада, удача і багатство – речі не надійні, але дуже часто саме на них ми купуємося. Я бажаю кожному із вас бути успішним, людяним і гідним звання "випускник Житомирського державного університету ім.І.Франка".

На завершення урочистої частини для випускників, викладачів, батьків і гостей пролунала композиція "Боже, великий єдиний".

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського в соцмережі

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here