Home Освіта В Житомирі триває Літня школа молодих вчених

В Житомирі триває Літня школа молодих вчених

78
0

У період з 23 до 27 червня 2014 року проводиться Літня школа молодих вчених, курсантів та студентів вищих навчальних закладів України, присвячена 100-річчю з дня заснування Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

Про це повідомляють на сайті інституту.

Головною метою діяльності Літньої школи є практична реалізація державної молодіжної політики, створення належних умов для інтелектуального збагачення молодого покоління України, військово-патріотичного виховання, залучення курсантів, студентів і молодих вчених до наукової і науково-технічної діяльності, винахідницької та раціоналізаторської роботи (практичних розробок) у сфері високих та критичних технологій.

Літня школа проводиться за тематикою новітніх методів та методологій наукових досліджень за такими напрямами: кібернетична безпека; сучасні Інтернет технології; інформаційна безпека; аеронавігація; екологічна безпека; космічні технології; зв’язок та інформатизація; роботизовані системи; апаратура зв’язку, радіо та телебачення; сучасні технології радіоелектроніки; енергозберігаючі технології; захист інформації; моделювання систем і процесів в науці і техніці; сучасні та перспективні системи військового призначення; системи моніторингу (дистанційного зондування Землі та ін.).

Участь в цій школі надає її учасникам наступні можливості:

поглиблення знань і наукових уявлень з подальшим розвитком професійної солідарності, взаємодопомоги та наукового співробітництва молодих вчених;

консультації з провідними вченими та заслуженими викладачами вищих навчальних закладів в різних областях науки і техніки;

розповсюдження інформації про наукові та інноваційні досягнення молодих вчених у формі усних доповідей і їхнє обговорення з    досвідченими дослідниками щодо їх подальшого впровадженню в народне господарство України;

публікації результатів досліджень.

Роботу Літньої школи молодих вчених 23.06.2014 відкрив начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор генерал-майор Даник Юрій Григорович. Він привітав учасників Літньої школи, побажав їм розкрити свій науковий потенціал, показав основні тенденції розвитку високих та критичних технологій, їх значення для забезпечення безпеки і оборони нашої держави.

Після відкриття Літньої школи розпочав роботу науково-практичний семінар, на якому молоді вчені мають можливість розповісти про свої наукові розробки та отримати досвід апробації наукових результатів. 

Previous articleЖитомирські енергетики допомагають переселеням та військовим
Next articleВ адміністрації розробили 23 рекомендації для ЗМІ, щоб область була в інформаційній безпеці

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here