Головна Освіта В Житомирі відкрилась Школа місцевого самоврядування

В Житомирі відкрилась Школа місцевого самоврядування

134
0
29 листопада 2011 року в Богунській районній раді відбулось урочисте відкриття Школи місцевого самоврядування. Цього року слухачами Школи місцевого самоврядування стануть 206 учнів та студентів Житомира. 

Навчання триватиме протягом одного місяця, і за цей час слухачі школи матимуть змогу ознайомитись із роботою 16 структурних підрозділів міської ради, Державної податкової інспекції в м. Житомирі, «Клініки дружньої до молоді», що діє на базі поліклініки №1 Центральної дитячої міської лікарні та відвідають кафедри Всесвітньої історії і Етики та Естетики Житомирського держаного університету імені І.Франка,повідомляє управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради.

Житомир має давню традицію проведення Школи місцевого самоврядування. Ця школа допомагає молоді міста визначитись у виборі майбутньої професії та здобути досвід у роботі та спілкуванні з людьми.

У рочисте закриття 16 сесії Школи місцевого самоврядування відбудеться 27 грудня 2011 року. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here