Головна Освіта В житомирській ”Школі риторики та етикету” дітей вчать висловлювати думки та бути...

В житомирській \”Школі риторики та етикету\” дітей вчать висловлювати думки та бути впевненішими. ФОТО

43
0

 Більше місяця в Житомирі діє унікальний проект для дітей віком 4-14 років, аналогів якому у місті досі не було. У "Школі риторики й етикету" за авторською методикою дітвору навчають правильно говорити й поводитися, бути впевненими і гарно висловлювати свої думки, а також виступати публічно.

У звичайних школах можливостей для такого навчання нема, однак усі бажаючі можуть приєднатися до цього проекту, який впроваджується центром "Новое время" з 18 грудня.

Саме тоді було набрано перших учасників "Школи риторики й етикету", які наразу успішно вивчають запропоновані теми, а після чотирьох місяців навчання, для закріплення результату, здаватимуть у нестандартній формі модуль.

Зокрема, їм запропонують виступати на радіо чи телебаченні, а також розказати 100 скоромовок мовами народів світу. Важливо, що з-поміж іншого, викладачі навчають дітей основам етикету країн Європи, а усі заняття супроводжуються теоретичною частиною та виконанням спільно чи окремо різних практичних занять. Додатково дітей навчають швидкочитанню.

Нинішнє покоління більше часу проводить у соціальних мережах і поступово діти, замість живого спілкування з однолітками, переходять у віртуальний світ. Для багатьох зрештує це стає завадою надалі для нормального спілкування, навчання і вираження своїх думок послідовно й грамотно.

Важливо, щоб батьки звертали увагу на це у більш ранньому віці і шукали для дитини різні способи розвитку, бо вміння говорити на публіку – це одна із запорук успіху.

Власне, у "Школі риторики та етикету" про ці моменти уже подбали і готові передати знання дітям з урахуванням логопедичних особливостей кожного.

Юлія ДЕМУСЬ

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here