Home Освіта Вагітні школярки не складатимуть іспити

Вагітні школярки не складатимуть іспити

89

Вагітні школярки будуть звільнені від проходження державної підсумкової атестації. Наказ відповідного змісту вже підписано в Кабінеті міністрів, – повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Згідно цитованого документу за № 72/78 від 01.02.2013 р., звільненню від підсумкової перевірки знань підлягають хворі учні та вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, що перебувають у соціальних відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами, з догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку та у зв’язку з усиновленням дитини.

Учням, які можуть бути звільнені від проходження державної підсумкової атестації, необхідно подати за місцем навчання такі документи: заяву батьків, одного з батьків або їхніх законних представників; висновок лікарсько-консультаційної комісії (ЛКК) закладу охорони здоров’я за місцем спостереження дитини, завірений печаткою відповідного закладу охорони здоров’я.

Учні, що перебувають у соціальних відпустках подають такі документи: довідку (довільної форми), видану жіночою консультацією для жінок, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами; заяву учнів (у випадку досягнення повноліття), які перебувають у відпустці з догляду за дитиною.

Підставою для звільнення від проходження державної підсумкової атестації є рішення педради загальноосвітнього навчального закладу, на основі якого видається наказ керівника цього навчального закладу. Наказ набере чинності від дня офіційного опублікування.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here