Home Освіта Верховний Суд України виніс рішення у справі звільнення директора Бердичівського медколеджу

Верховний Суд України виніс рішення у справі звільнення директора Бердичівського медколеджу

164

Верховний Суд України 7 лютого 2019 року прийняв рішення про визнання законним рішення Житомирської обласної ради від 6 квітня 2017 року про дострокове розірвання контракту з директором КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Володимиром Клименюком.

Нагадаємо, що на 10 сесії обласної ради VII скликання депутати проголосували за дострокове припинення контракту з директором медичного коледжу через ряд порушень, виявлених у ході перевірок.

Володимир Клименюк після рішення сесії подав позов до суду про визнання незаконним рішення Житомирської обласної ради та його скасування. Суд першої інстанції задовільним позов позивача. В свою чергу, Апеляційний суд Житомирської області скасував рішення суду першої інстанції і вирішив справу на користь відповідача, тобто визнав законність рішення сесії обласної ради. 7 лютого Верховний Суд України ухвалив визнати законним рішення обласної ради та відмовив позивачу у поновленні його на роботу і стягнення середньомісячного заробітку за час вимушених прогулів з відповідача.

Судом надано правову оцінку підставам для звільнення Клименюка В.П., які, серед іншого, полягають у порушеннях, що призвели до фінансових втрат, порушеннях останнім  обов’язків щодо здійснення контролю за організацією навчально-виховної роботи тощо .

Таким чином, Житомирська обласна рада відстояла у суді законність свого кадрового рішення. Судове  рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here