Головна Освіта Відсьогодні Житомирські даішники чергуватимуть поблизу шкіл

Відсьогодні Житомирські даішники чергуватимуть поблизу шкіл

132
0

Починаючи з 1 вересня біля житомирських шкіл, розташованих поблизу проїзних частин, порядок будуть вартувати працівники УДАІ. Сформовані в окремі патрульні наряди, вони мають забезпечувати дорожній нагляд у вранішній час, коли дітлахи йтимуть до школи – з 7 години 45 хвилин. Особливу увагу правоохоронці звертатимуть на дотримання правил безпечної поведінки на дорозі усіма учасниками дорожнього руху. 

На урочистостях з нагоди початку нового навчального року правоохоронці також будуть присутні. Для дітлахів вони проведуть окремі тематичні уроки, мета яких – нагадати школярам про суворе дотримання правил безпечної поведінки на дорозі, особливо в частині переходу проїзної частини. Найменшим учасникам дорожнього руху працівники УДАІ приготували приємні й водночас корисні подарунки – книжки-розмальовки із зображенням різних ситуацій, що можуть трапитися на дорозі, а також з конкретними порадами, як уникнути подібних неприємностей. 

УДАІ УМВС України в Житомирській області

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here