Як записати дитину до 1 класу – у Житомирі триває набір. ВІДЕО

380
0

У Житомирі продовжується прийом заявок на вступ до перших класів. Реєстрація на першочергове зарахування розпочалася 3 квітня та триватиме до 1 червня.

Наразі від батьків вже надійшло понад 1700 заявок.

У першу чергу приймають дітей, які проживають на території, що обслуговується освітнім закладом. Також перевагу отримують діти, які мають рідних братів або сестер, які вже навчаються в цьому закладі, або є дітьми працівників закладу.

Щоб записати дитину до першого класу, потрібно звернутися до освітнього закладу у зручний для вас спосіб – за допомогою електронної заявки або особистого візиту. Під час відвідування слід мати з собою необхідний перелік документів.

Наталія Єрмакова, головний спеціаліст департаменту освіти

«Потрібно подати наступні документи: написати заяву про вступ до 1 класу. До заяви надати свідоцтво про народження. І до 1 вересня підготувати медичну довідку форми 0-86.

Це потрібно для того, щоб визначити фізичний стан дитини та можливість займатися фізичним вихованням. 

Також хочу нагадати батькам, що вони повинні подати ще одну довідку форми 0-63 – карта профілактичних щеплень», – розповіла Наталія Єрмакова, головний спеціаліст департаменту освіти ЖМР.

Очікується, що загалом від батьків першокласників надійде близько трьох тисяч заявок до освітніх закладів.

«Станом на 3 травня документи подали понад 1700 батьків, що складає 60% від очікуваної кількості заявок. Додатково можу сказати, що освітні заклади міста прийняли 37 заяв від батьків, які є внутрішньо переміщеними родинами. Вони забажали, щоб їх діти здобували середню освіту в освітніх закладах Житомира», – зазначила Наталія Єрмакова.

Ми відвідали 25-й ліцей. Раніше молодша, середня та старша школи цього ліцею функціонували в одній будівлі. Проте, після авіаудару ця будівля була зруйнована, і навчання в ній стало неможливим. Зараз діти навчаються в інших місцях, тому молодша, середня та старша школи розміщені в різних будівлях за різними адресами. 

За словами директора закладу Івана Денисюка, цього року планується набрати три перші класи.

Іван Денисюк, директор 25 ліцею

«Першочергово ми зараховуємо дітей, які відносяться до нашої території. Територія обслуговування ліцею №25 не змінилася, і залишилася такою самою, хоча будівля зруйнована. На сайті ліцею можна подивитися територію обслуговування.

Після 1 червня буде продовжуватися зарахування для другої черги на вільні місця. Цього року плануємо три перші класи, де один клас буде займатися за науково-педагогічним проєктом “Інтелект України”, а два інші за програмою Нової української школи. На даний момент ми отримали 24 заявки, а очікуємо до 75 заявок», – розповів директор 25 ліцею Іван Денисюк.

У будівлі знаходиться тимчасове укриття, призначене для перебування та навчання дітей та вчителів під час повітряних тривог. Також тут є їдальня та туалет.

«Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш заклад, оскільки головне для нас – це безпека наших дітей. Для цього у нас є тимчасове укриття, де діти перебуватимуть у безпеці та комфортних умовах. Територія молодшої школи загороджена та знаходиться подалі від проїжджої частини», – додав Іван Денисюк.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here