Home Освіта З 12 березня у Житомирській колі №28 відновлять навчання

З 12 березня у Житомирській колі №28 відновлять навчання

119

Освітній процес в ЗОШ №28 буде відновлено з 12 березня. Таке рішення прийнято  під час позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ І НС .

Сьогодні, 11 березня, комісією було заслухано інформацію головного спеціаліста відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Ярослава Бойченка  та  представника Житомирського міськрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» А.С. Крицького про результати епідеміологічного розслідування групового захворювання дітей в загальноосвітній школі № 28 м. Житомир, а також директора департаменту освіти міської ради Валентина Арендарчука.

У результаті засідання  було прийнято рішення про відновлення освітнього процесу в ЗОШ №28 з 12 березня.

Голова комісії, заступник міського голови Сергій Кондратюк резюмував: «За офіційною інформацією  Житомирського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби  у Житомирській області від 11.03.2019  результати повторних бактеріологічних досліджень працівників їдальні школи №28  є від’ємними.

Спалах гострої кишкової інфекції в ЗОШ №28 локалізовано та ліквідовано. Тому із завтрашнього дня навчальний процес у цьому закладі буде відновлено».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here