Головна Освіта З понеділка учні житомирських шкіл повертаються до навчання

З понеділка учні житомирських шкіл повертаються до навчання

232
0

Із 23 листопада учні 5-11 класів у Житомирі відновлюють навчання. Також для учнів здійснюватиметься пільговий проїзд у громадському транспорті без обмежень у часі.

Відповідне рішення прийняли 20 листопада на позачерговому засіданні виконкому.

«З понеділка ми розпочинаємо освітній процес у всіх школах з 1-11 класи, але кожна школа, враховуючи ситуацію щодо захворюваності в навчальних закладах, буде окремо приймати рішення про очне чи дистанційне навчання», – розповіла заступник міського голови Світлана Ольшанська.

Також внесли зміни щодо пільгового проїзду: обмеження у часі не стосуватимуться учнів шкіл та інших навчальних загальноосвітніх навчальних закладів, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю та осіб, що їх супроводжують.

«Враховуючи рівень захворюваності учасників освітнього процесу в кожному закладі керівникам закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ОТГ спільно з постійно діючим колегіальним органом управління закладу (педагогічна рада) та органами громадського самоврядування (піклувальна рада, батьківська рада) рекомендувати приймати рішення щодо відвідування закладів загальної середньої освіти здобувачами освіти 1-х-11-х класів та форм організації освітнього процесу за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів», – розповів директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here