Home Освіта За результатами ЗНО складено рейтинг найкращих шкіл Житомирщини

За результатами ЗНО складено рейтинг найкращих шкіл Житомирщини

99
0
За результатами цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання знань складено рейтинг загальноосвітніх закладів Житомирщини.
 
Про першу десятку лідерів освітянської галузі нашого регіону в ефірі "Житомирської хвилі" розповіла методист лабораторії моніторингу якості освіти Ольга Андрійчук.
 
За її словами, цьогоріч лідерство отримав ліцей при Житомирському державному технологічному університеті. На другому місці – Житомирська міська гуманітарна гімназія №23, на третьому – Житомирський обласний педагогічний ліцей. Четверте місце – у Коростенської міської гімназії. П’ятірку замикає Житомирська загальноосвітня школа №27.
 
Фахівець наголошує, що є навчальні заклади, що вже стали традиційними для цього переліку. Це не може нас не радувати, бо є свідченням сильних педагогічних колективів – вчителів, які дійсно дають якісні знання. 
 
Також до першої десятки цього рейтингу увійшли житомирські ліцеї №25 та 24, Новоград-Волинський колегіум, житомирська міська гімназія №3 та гуманітарна гімназія №1 з обласного центру. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here