Home Освіта Житомирська учениця перемогла у міжнародному конкурсі

Житомирська учениця перемогла у міжнародному конкурсі

84

Сьогодні, 06 лютого 2013 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой привітав ученицю 9 класу міського ліцею при ЖДТУ Анастасію Золотницьку із перемогою на Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка, а також вручив стипендію Президента України.

Про це сповіщає офіційний сайт міської ради.

Житомирянка Анастасія Золотницька – одна із 39 стипендіатів Президента України у рамках конкурсу. Дівчина набрала найбільшу кількість балів за результатами конкурсу, за що нагороджена стипендією Президента України у розмірі 7200 грн.

Дівчина прийшла на нагородження із мамою – викладачем Житомирського національного агроекологічного університету та директором ліцею.

«У кожної людини свої здібності. Я намагаюся розвинути свої. Завдяки вихованню і підтримці моїх батьків, педагогічній майстерності Олени Володимирівни я змога досягти такого результату», – розповідає переможниця конкурсу Анастасія Золотницька.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка започаткований у 2011 році з метою піднесення престижу української мови і літератури молодого покоління, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури та в рамках підготовки до відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here