Home Освіта Житомирські абітурієнти хочуть бути інженерами, економістами, перекладачами та психологами

Житомирські абітурієнти хочуть бути інженерами, економістами, перекладачами та психологами

130

ЖДУ ім.І.Франка за місяць вступної кампанії отримав 7215 заяв на вступ від абітурієнтів, що вдівічі більше від ліензійного числа першокурсників.

Крім університету-рекордсмена, цьогоріч за кількістю заяв журналісти Першого виявили найбільш популярні спеціальності у різних вузах міста.

На одне бюджетне місце у тому таки ЖДУ ім.І.Франка претендувало 13, 21 абітурієнтів. На спеціальність "Філологія" (англійська), де рік навчання коштує 10400 гривень прийняли 540 заяв, 401 заяву зареєстрували на спеціальність "Перекладач", що коштує 11400 гривень. Ще 543 заяви надійшло на спеціалість "Психологія" і 432 на "Практична психологія", які коштують по 8800 за перший рік. На спеціальність"Видавнича справа та редагування" заяви подало 445 абітурієнів, які у випадку вступу мають заплатити 9100 грн.

За ЖДУ ім.І.Франка досі зберігається місце найпрестижнішогоуніверситету за кількістю заяв та середнім балом сертифікатів і атестатів вступників , але в той час він є найдорожчим у регіоні.

У Житомирському державному технологічному університеті прийняли майже 4 тисячі заяв, а популярними стали спеціальності "Економіка підприємства", "Облік і аудит", "Програмна інженерія" та "Системна інженерія".


Така ж тенденця збереглася і в Житомирському національному агроекологічному університеті, де з близько 4 тисяч заяв, основна кількість припадає на економічні та правові спеціальності.

Юлія ДЕМУСЬ

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here