Головна Освіта Житомирські дітлахи зможуть подивиться мультфільм про податкового інспектора

Житомирські дітлахи зможуть подивиться мультфільм про податкового інспектора

101
0
Незабаром хлопчики й дівчатка, які нині зростають на героїчних подвигах Спайдермена і Бетмена, отримають свого національного кумира. Їм стане Сан Санич Лелеко, простий податковий інспектор, який стоїть на сторожі закону. Образ супергероя в погонах втилений у мультфільмі "Місто мрії".
 
Повнометражна версія мультиплікаційного фільму про важливість сплати податків, готова до трансляції на телеекранах, у кінотеатрах та в мережі Інтернету. Це не тільки яскравий і переконливий, але й безпечний для дітей твір, оскільки в ньому використана класична мальована анімація, повідомляє прес-служба державної податковї адміністрації в Жиитомирській області. 
 
За допомогою гри герої «Міста мрій» потрапляють у казкову місцевість, де і відбуваються головні пригоди фільму. 
 
Податківці сподіваються, що його перегляд допоможе дітям зрозуміти важливість сплати податків та підвищить престиж податкової служби.

Зауважимо, що свого часу, після перегляду мультфільмів славнозвісного Уолта Діснея, присвячених проблемам оподаткуванню, надходження податку на доходи у США зросли в чотири рази. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here