Home Освіта Житомирські курсанти створили роботизовану систему спостереження та розмінування

Житомирські курсанти створили роботизовану систему спостереження та розмінування

121

 

У Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова 16 квітня відбувся традиційний з’їзд творчої молоді Житомирщини.

Захід пройшов під гаслом «Все для нашої перемоги. Героям слава!». Школярі, студенти та молоді науковці представили у на виставках свої технічні розробки, повідомляє прес-служба ОДА.

Цього року з’їзд особливий, адже талановита молодь адекватно відреагувала на події у східних областях України. Юні розробники показали створені ними технічні засоби, які допоможуть повернути мир і спокій в нашу державу, а також наблизять українську армію до перемоги з мінімальними втратами.

За словами начальника Житомирського військового інститут імені С.П. Корольова генерал-майора Юрія Даника, всі досягнення юних розробників мають стати основою  економічного розвитку Житомирщини та нашої держави загалом.

«Ми маємо воювати не людськими ресурсами, а розумом, не кількістю, а знаннями та вміннями. Велика кількість технічних засобів розроблена дітьми і багато в чому вони випереджають час. Через деякий час ці досягнення стануть основою Збройних Сил майбутнього», – переконаний Юрій Даник.

Юні розробники із захопленням розповідають про свої технічні досягнення. Курсант військового інституту Олександр Гироль продемонстрував роботизовану систему спостереження та розмінування, яку вони з товаришем створили за два місяці. Зараз в її основі програмне забезпечення та два мобільні телефони. А в майбутньому системою управлятимуть через супутник на далекій відстані. Курсант наголошує, що вітчизняні розробки значно дешевші, ніж закордонні і нічим не поступаються своєю якістю зарубіжним аналогам.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here