Home Освіта Житомирських школярів навчатимуть правильно сприймати ситуацію в країні

Житомирських школярів навчатимуть правильно сприймати ситуацію в країні

113

  В Києві Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда Україна» спільно з  Українським  науково-методичним центром психології та соціальної роботи провів Всеукраїнський навчально-методичний семінар «Соціально-педагогічна та психологічна  допомога учасникам навчально-виховного процесу в період конфлікту в Україні». 

На цьому заході випала честь бути присутньою і брати активну участь у  семінарі  практичному психологу Житомирського міського ліцею при ЖДТУ, Мараховській Тетяні Андріївні та виконуючій обов’язки завідуючої обласним центром практичної психології та соціальної роботи при ЖОІППО Шугай Тетяні Йосипівні.

Семінар проводився в рамках проекту «Гуманітарна допомога для внутрішньо переміщених осіб та громад, які зазнали наслідків конфлікту  в Східній Україні» за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини у співпраці з «Діаконія Катастрофенхільфе» з  метою підготовки тренерів Національної тренерської мережі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» для роботи у різних областях України.

Завдяки цьому навчанню тепер практичний психолог міського ліцею при ЖДТУ Мараховська Т.А. та в.о. завідуючої обласним центром практичної психології та соціальної роботи при ЖОІППО Шугай Т.Й. є тренерками національної мережі тренерів центру Ла Страда Україна і зможуть надавати допомогу не тільки учням, батькам, вчителям свого навчального закладу, але і іншим навчальним закладам м.Житомира, адже в рамках проекту просвітницька робота має проводитись у 5-ти різних навчальних закладах міста та області з батьками, педагогами та учнями кожною з них.

На таких заходах усі учасники НВП будуть навчатись адекватному сприйнятті ситуації в Україні, а також батьки і вчителі зможуть дізнатись як спокійно пояснювати і відповідати учням на їхні запитання, обговорювати всі ці процеси вдома за вечерею без травматизації дітей та підвищення їхнього рівня тривожності.

Самі ж  учні будуть знати, куди їм можна звернутись із питаннями, пов’язаними з їхніми правами, отримання допомоги та психологічних консультацій з різних питань. Адже національна дитяча гаряча лінія 0 800 500 225 та 772 ( з мобільного) завжди готова надати безкоштовну правову, психологічну допомогу, а новопідготовлені тренерки будуть сприяти цій роботі на місцях і за потреби зможуть перенаправити до компетентних установ та інстанцій. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here