Home Освіта Житомирський ліцей №24 та Народицька гімназія отримають у подарунок цифрові лабораторії та...

Житомирський ліцей №24 та Народицька гімназія отримають у подарунок цифрові лабораторії та інтерактивні дошки

165

У 54-х школах України стартує перший етап реалізації Національного проекту «Відкритий світ». Проект буде реалізовуватися у всіх 25 областях України, містах Київ і Севастополь, передає кореспондент «ProIT» з посиланням на прес-службу НП.

Ключовими критеріями, за якими відбиралися пілотні школи стали: наявність широкосмугового доступу до мережі інтернет в освітній установі і викладацький склад, який пройшов навчання за спеціальними освітніми програмами, розробленими INTEL і Microsoft.

Відповідний перелік шкіл був запропонований НП «Відкритий світ» і погоджено Міністерством освіти і науки.

Керівник «Відкритого світу» Руслан Свірський зазначив: «До списку загальноосвітніх установ увійшли не лише школи областей і районів, а й села та селища міського типу. Це дозволить перевірити на життєздатність амбітну мету проекту – забезпечити рівний доступ до якісної освіти всім дітям незалежно від місцевості, в якій вони проживають».

 

Протягом двох наступних місяців учні та вчителі сьомих класів у певних школах України будуть забезпечені персональними мобільними пристроями. Також навчальні класи кожної школи отримають інтерактивні мультимедійні дошки та цифрові лабораторії.

Згідно з планом реалізації «Відкритого світу», вже з 1 вересня поточного року розпочнеться другий етап проекту, який охопить 2000 шкіл України та буде поширений на 5-9 класи.

Нагадуємо, що для реалізації першого етапу НП «Відкритий світ» вже створив консорціум з компаній лідерів на ІТ-ринку і міжнародних компаній, які взяли участь у конкурсі на вибір партнерів проекту для створення освітнього порталу. Всі вони об’єдналися навколо інноваційної платформи американської компанії «Труніті» (Trunity компанії).


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here