Home Освіта Житомирський національний агроекологічний університет відзначив 95-річчя. ФОТО

Житомирський національний агроекологічний університет відзначив 95-річчя. ФОТО

271

Житомирський національний агроекологічний університет відзначає своє 95-річчя. Привітати зі святом навчальний заклад завітали   2 червня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, народні депутати ВРУ – Борислав Розенблат, Павло Дзюблик, Вадим Кривенко, а також міський голова Сергій Сухомлин та секретар міськради Наталія Чиж, заступник голови ОДА Ярослав Лагута, голова Житомирської облради Володимир Ширма, священослужителі, керівники навчальних закладів і підприємств, нинішні студенти і випускники ЖНАЕУ.

«Кожен день народження – це момент, коли потрібно думати про майбутнє. І зважаючи на те, яких фахівців готує цей університет, він мусить бути націлений на майбутнє. Тому що саме галузь сільського господарства, наше ставлення до природи і до тих неймовірних багатств, які має Україна, спрогнозує, як далі ми будемо розвиватися. А цей розвиток може бути лише інноваційним. Є дуже важливою співпраця з аграрним бізнесом, який сьогодні є в області, який зацікавлений в нових технологіях і високваліфікованих фахівцях, які здатні їх впроваджувати. Тому я зичу вам для цього сил і натхнення», – зазначила Лілія Гриневич.

За словами Міністра, за останні 2 роки університет піднявся на 20 позицій в рейтингу «ТОП-200 університетів України». Подальші перспективи університет буде мати, якщо входитиме в міжнародний контекст і буде прив’язуватися до великих завдань нової, європейської, модерної України.

Викладачі та співробітники університету за високі досягнення у роботі отримали відзнаки від Міністерства освіти і науки, облдержадміністрації, обласної та міської рад, Грамоти Верховної Ради України. Також з нагоди ювілею в Житомирському агроуніверситеті започаткували вручення медалі "Гордість ЖНАЕУ". Її отримали викладачі і студенти університету, спортсмени, випускники.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин сказав: «95 років дуже тривалий строк. За цей період свого функціонування агроекологічний університет зробив вагомий внесок в розбудову України. 95 років історії університету –  це 95 років історії міста Житомира. Жодне місто не розвиватиметься та не матиме  майбутнього  без молоді. Майбутнє Житомира без вас неможливе. Вітаю викладачів, професорів, а також студентів університету зі святом. Ви – найкращі».

«Як в минулому студент цього навчального закладу, я хочу подякувати викладачам, професурі. Я знаю, як вам непросто, скільки ви докладаєте зусиль, аби передати знання кожному вашому студенту. Щиро вам дякуємо», – додала Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.

Володимир Ширма, який сам є випускником цього навчального закладу, зазначив, що для всього Поліського регіону ЖНАЕУ є опорним університетом, від розвитку якого багато в чому залежить галузь АПК нашої країни.

«Без перебільшення можу сказати, що не лише в кожному куточку нашої держави, але й усього світу можна знайти випускників Житомирського національного агроекологологічного університету. Це високоосвічені професіонали, які з гордістю говорять, що вони є випускниками нашого навчального закладу», – сказав голова обласної ради під час вітання та побажав усій великій університетській сім’ї успіху та процвітання, а керівництву – міцно тримати штурвал і знайти свою нішу у бурхливому океані сьогоднішнього життя.

Гості ж свята висловили упевненість, що відкриття і творчість педагогів, ініціативи студентів стануть запорукою розвитку університету, зміцнення його статусу в українському та міжнародному науково-освітньому співтоваристві.

Довідково: Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). Університет налічує 8 факультетів (агрономічний, технологічний, ветеринарної медицини, інженерії та енергетики, екології і права, лісового господарства, обліку та фінансів, економіки та менеджменту); 42 кафедри та 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах; 5 Науково-інноваційних інститутів (інститут економіки і агробізнесу; інститут агротехнологій та землеустрою; інститут тваринництва та ветеринарії; інститут екології та лісу; інститут механізації агропромислового виробництва та енергоефективності); науково-дослідний інститут регіональних екологічних проблем; інститут післядипломної освіти та дорадництва; дослідне поле; ботанічний сад; навчальну ферму та навчально-науково-виробничу клініку ветеринарної медицини; наукову бібліотеку; редакційно-видавничий відділ; розвинуту мережу громадського харчування; спортивну базу. В структурі університету 2 ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації: Будівельний коледж в місті Житомирі та Технікум землевпорядкування в селищі Ярунь Новоград-Волинського району Житомирської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here