Home Події 9-річна житомирянка отримали титул ”Міні міс Zt.Мир”

9-річна житомирянка отримали титул \”Міні міс Zt.Мир\”

100
На дитячому конкурсі краси "Міні міс Zt.Мир", який відбувся в Житомирі 25 грудня в приміщенні телецентру почесне журі із 10 учасниць вибрало найкращу – титул "Міні міс" отримала Олександра Яремчук.
 
Як розповіла після конкурсу мама дівчинки, її донька зараз навчається у 3 класі і бажання взяти участь у конкурсі  – це її особиста ініціатива. Олександра уже закінчила одну модельну школу і зараз навчається в іншій. 
 
– Підготовка до конкурсу у нас зайняла рівно місяць. Репетиції проходили тричі на тиждень по кілька годин, – розповідає мама красуні. – Дівчатка подружилися, адже в їхньому віці це найголовніше.
 
Сама ж Олександра каже, що на перемогу сподівалася, але все одно була здивована результатами. Раніше вона уже брала участь в конкурсі «Міні міс Житомир» та інших, а навесні планує так само успішно показати себе ще на одному – «Міні міс Україна-Північ». 
 
"Міс глядацьких симпатій" за результатами голосування в соцмережі та оплесками в залі отримала Владислава Ящук, а Ліза Мужикова та Ксенія Горбатюк стали Міс "Bell Girls Studio".
 
Попри те, що конкуренція та відзнаки були майже дорослими, виходи для учасниць все ж були дитячі – «Візитка», «Казкові герої», «Показ стильного одягу» та вихід у сукнях. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here