Home Події 9 Травня у Житомирі: мітинг, панахида, виставки, зустрічі з ветеранами, виступ оркестру

9 Травня у Житомирі: мітинг, панахида, виставки, зустрічі з ветеранами, виступ оркестру

149

На Житомирщині готуються до відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи проходитимуть 8 та 9 травня.

Напередодні передбачається проведення у навчальних закладах та закладах культури уроків мужності, військово-патріотичних виховних годин за участі ветеранів війни, борців за незалежність України у ХХ столітті, учасників бойових дій. А також упорядкування меморіалів, пам’ятників та місць поховань загиблих під час Другої світової війни.
 
8 травня, у День пам’яті та примирення, в області відбудуться:

 – панахиди за жертвами Другої світової війни та молебні за захисників Вітчизни;
 – вшанування пам’яті учасників визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, покладання квітів до пам’ятних дошок, меморіалів, на військових кладовищах;
 – відвідання представниками влади ветеранів війни, які перебувають у госпіталях, лікарнях, закладах соціального захисту населення.

Основні урочисті заходи відбудуться 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, – повідомляє прес-служба ОДА.
 
У Житомирі мітинг за участю керівництва області та міста пройде біля монументу Слави із використанням державної символіки та пам’ятного знаку «Мак пам’яті».

Урізноманітнить захід тематична фотозона та гра військового духового оркестру.
 
Також протягом травня у Державному архіві області презентують документальну виставку архівних документів, присвячену 71-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here