Home Події Акція за збереження занепадаючих пам’яток культури проходить на Житомирщині

Акція за збереження занепадаючих пам\’яток культури проходить на Житомирщині

111
Аби зберегти занепадаючі об’єкти культури і маловідомі пам’ятки археології,  на Житомирщині започатковано акцію "Пам’ятати, відродити, зберегти".
 
До неї долучаються, переважно, молодь і студенти, які впорядковують  історичні місця і пам’ятники, передає Житомирська хвиля. 
 
Як розповіла учасник акції Інна Величко, організовуються трудові загони для впорядкування цих місць. Декілька виїздів вже було у село Городське Коростишівського району, яке славиться своїми пам’ятками Пізднього Трипілля.
 
Силами селищної ради та за фінансової підтримки місцевих підприємців у Городському на Червоній горі встановлений пам’ятний знак Трипільської культури, з часів якої у цій місцині безперервно живуть люди.
 
У четвер туди знову поїдуть учасники акції – студенти соціально-психологічного факультету Житомирського держуніверситету ім. І.Франка. Цього разу волонтери  планують висадити біля пам’ятного знаку березову алею.
 
"Ми сподіваємось, що акція буде привертати увагу громадськості, підприємців, меценатів і до інших об’єктів, які мало хто знає, які відомі лише історикам і археологам, що вони також будуть впорядковані, і відповідно відзначені  в реєстрі пам’яток", зазначила Інна Величко 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here