Home Події Азаров упевнений, що зробив для олімпійців все: але спортсмени скаржаться на голод...

Азаров упевнений, що зробив для олімпійців все: але спортсмени скаржаться на голод та смердючі туалети

93
Україна витратила 564 млн гривень на підготовку олімпійської збірної до Олімпійських іграх 2012 року, які пройдуть в Лондоні.
 
Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко, пише Gazeta.ua.
 
"Підготовка до Олімпіади-2012 профінансована в повному обсязі. В цілому фінансування склало у 2011 році 215 411,7 тис. гривень і 348 720,7 тис. гривень в 2012 ", – сказав він.
 
Прем’єр-міністр Микола Азаров у свою чергу впевнений в успіху українських спортсменів. Про це він сказав, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

"Ви все зробили для того, щоб на відповідному рівні підготувати їх до змагань. І я впевнений, що нашим хлопцям і дівчатам по плечу найвищі досягнення. Ми віримо в них, вболіваємо за них і чекаємо приємних новин з олімпійського Лондона ", – сказав прем’єр. 

На тлі цих висловлювань та заяв члени збірної України з легкої атлетики звернулися до телевізійників. Вони попросили зняти базу, де вони готуються до ігор в Лондоні. Нею виявилася стара, на манер табору, база. Спортсменам набридли вогкість, старі матраци, які напружують спину. Кожному дають тільки по півлітра води на день, а годують салатом з помідорів і огірків, які є в меню щодня. Навіть бар’єрів на стадіоні не вистачає. Замість 10 є тільки п’ять.

Відео – ТСН

За даними Держслужби молоді та спорту, в 2011 році для 22 видів спорту з держбюджету було придбано спортивне обладнання та інвентар на 20 млн гривень. В 2012-м на придбання такого обладнання витратили 17 млн ??гривень.
 
Також Глущенко повідомив, що державою передбачено премії за завоювання золотої медалі 100 тис. доларів, срібної – 75 тис. доларів, бронзової – 50 тис. доларів
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here