Home Події Бердичівляни – серед переможців Чемпіонату України з легкої атлетики

Бердичівляни – серед переможців Чемпіонату України з легкої атлетики

121

З 24 по 26 липня у Кіровограді на оновленому стадіоні «Зірка» відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь більше семи сотень спортсменів зі всіх областей України. Вже традиційно, що у найпрестижніших стартах також приймають участь спортсмени з Бердичева. А найголовніше і найбільш приємніше, те, що не лише приймають участь, а і здобувають перемоги та займають призові місця.

Про це повідомляє "РІО Бердичів".
На дистанції 800 метрів серед чоловіків друге місце та срібну медаль Чемпіонату України здобув бердичівлянин В’ячеслав Олішевський. Також він у складі Збірної Житомирської області в естафеті 4 по 400 метрів зайняв перше місце та став Чемпіоном України. На дистанції 400 метрів у жінок шосте місце показала бердичівлянка Юлія Олішевська. Тренує спортсменів Володимир Зорнік.

У фінальних змаганнях у секторі для стрибків у висоту виступали двоє бердичівлян – Юрій Крімаренко (тренер Володимир Журавльов) та Владислав Мазур (тренер – Ігор Лонський). Владислав Мазур наймолодший учасник фіналу серед двадцяти спортсменів з результатом 210 см зайняв сьоме місце. А Юрій Крімаренко з результатом 220 см зайняв друге місце. З таким же самим результатом 220 см перше місце здобув Дмитро Яковенко, але нажаль Юрій Крімаренко поступився спортсмену з Кіровограду за кількістю спроб.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here