Головна Події Бердичівлянин та житомирянин посіли призові місця у змаганнях «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2.0»

Бердичівлянин та житомирянин посіли призові місця у змаганнях «ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2.0»

141
0

Бердичівлянин Сергій Хилюк та житомирянин Ігор Пацев посіли призові місця у перших онлайн-змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів «Ігри Нескорених 2.0».

Про це повідомляє Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

Цьогоріч змагання проводились у період з 01 по 29 листопада. У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19, кожен учасник самостійно обирав місце та вид змагань, а результати фіксувалися за допомогою відеозйомки.

13 грудня організатори змагань оголосили переможців та призерів змагань із шести видів спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, велоспорт, стрільба з лука, веслування на тренажері. Серед них – бердичівлянин Сергій Хилюк, який змагався у бігу на 1500 м та здобув срібну нагороду, та житомирянин Ігор Пацев, який здобув бронзову нагороду у змаганнях зі стрільби з лука.

Довідково. Мета проєкту «Ігри Нескорених в Україні» – створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції, сприяння розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукання суспільства та держави створювати для цього необхідні умови.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here