Home Події Бердичівлянин побив француза

Бердичівлянин побив француза

98

 

Черговий свій поєдинок у рамках Всесвітньої серії боксу провела команда «Українські отамани». В гості до українців завітала команда «Американські нокаути» зі США.

Вперше у складі «Українських отаманів» виступав бердичівлянин Володимир Матвійчук. У ваговій категорії 57-61 кг він зустрівся з досвідченим французом, який виступає за команду з США – Даудою Сов.

Дауда Сов– срібний призер Олімпійських ігор у Пекін 2008 року, також він активно виступає на професійному ринзі, у 12 поєдинках переміг.

Але бердичівський боксер гарно підготувався до бою та не залишив супернику майже жодного шансу. У підсумку,  результат двобою 3:0 (49:46; 49:46; 49:46) на користь Володимира Матвійчука.

«За аматорським регаліями та досягненнях на професійному ринзі я зрозумів що суперник у мене буде серйозний, і мені в бою буде дуже складно», – розповідає Володимир Матвійчук.

Завдяки перемозі Володимира Матвійчука та інших українських боксерів сталось те, чого з нетерпінням чекали прихильники українського боксу: новостворена українська команда «Українські отамани» в рідних стінах здобула надзвичайно важливу перемогу. Підсумковий рахунок зустрічі 4-1 на користь нашої української команди.

За матеріалами РІО Бердичів


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here