Home Події Ігор Випханюк знову став чемпіоном області з блискавичної гри в шахи

Ігор Випханюк знову став чемпіоном області з блискавичної гри в шахи

81

Чемпіонат Житомирської області з блискавичної гри в шахи відбувся 17 лютого в приміщенні ДЮСШ № 1. Боротьба за лідерство розгорнулась між спортсменами з Житомира, Бердичева, Коростеня, Малина.

Учасниками змагань стали 22 кращих шахіста області. Серед них чемпіон минулого року бердичівлянин Денис Крошняков, чемпіон із класичних шахів Ігор Випханюк, а також кандидат у майстри спорту Артем Сачук та інші.

Суть блискавичної гри полягає у тому, що кожному з учасників дається лише по 5 хвилин на партію (в інших видах гра може тривати протягом кількох годин). Гра проходить у 13 турів, за результатами яких з’ясовують переможця з бліцу. На сьогодні цей вид гри в шахи набуває все більшої популярності.

Отож, беззаперечним лідером змагань став майстер спорту Ігор Випханюк. Другим став Денис Крошняков. Третю сходинку зайняв майстер міжнародного класу Володимир Ревуцький.

«Цей чемпіонат є відбірковим для формування збірної команди області у Всеукраїнських змаганнях», – зазначає головний суддя змагань Ярослав Думанський.

Також Ярослав Несторович розповів про те, що минулого тижня завершились чемпіонати області з шахів серед чоловіків та жінок, які зібрали рекордну кількість учасників: 68 чоловіків і 15 кращих шахісток області. Гарні результати показали і вихованці та випускники ДЮСШ №1.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here