Home Події Блохін і Бєланов створили футбольну школу в Україні

Блохін і Бєланов створили футбольну школу в Україні

103

Легенди київського "Динамо" і володарі "Золотого м’яча" Олег Блохін та Ігор Бєланов створили футбольну школу на Вінниччині.

За рішення про створення "Вінницької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з футболу імені Олега Блохіна і Ігоря Бєланова" проголосував 91 депутат облради з 96 присутніх.

Під час сесії облради Ігор Бєланов сказав, що ідея створення такої школи виникла досить давно.

"Вже протягом 5 років я багато разів бував у Вінницькій області та показував свій "Золотий м’яч" дітям, адже отримати його реально. Я був таким же хлопчаком, бив м’яч об стіну і мріяв, щоб хтось із відомих тренерів мене помітив і запросив. Я завжди їм говорив, що для того, щоб чогось досягти – потрібно для початку мріяти", – сказав Бєланов.

"Коли я грав у футбол і ми всіх громили – не було ніяких іноземців, і тому переконаний, що потрібно виховувати своє покоління дітей, і саме ця школа, яка зараз відкривається, може стати поштовхом у вихованні видатних українських футболістів", – наголосив Бєланов.

Бєланов запевнив, що разом з Олегом Блохіним вони докладуть максимум зусиль для процвітання цієї школи.

Зазначимо, що школа створюється на базі обласної дитячо-юнацької спортивної школи "Нива". Її директором призначено Ігоря Коваля.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here