Home Події Боксер з Бердичіва поїде бити сильніших боксерів світу

Боксер з Бердичіва поїде бити сильніших боксерів світу

134

 

Володимир Матвійчук, боксер з Бердичіва, разом з командою «Українські отамани» прийме участь у Всесвітній серії боксу — міжнародних командних змагання, в яких беруть участь 12 найсильніших команд світу.

Команда з України вперше братиме участь у Всесвітній серії боксу. Як вже зазначалося вище це будуть «Українські отамани», у складі яких багато титулованих спортсменів: кращий боксер світу незалежно від вагової категорії, володар Кубку Вела Баркера, дворазовий Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко, кращий боксер світу 2012 року за версією AIBA, Олімпійський чемпіон Олександр Усик, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні Денис Берінчик, бронзовий призер Олімпійських ігор в Лондоні Олександр Гвоздик, Чемпіон Європи Денис Пояцика та інші яскраві представники вітчизняної школи боксу.

До складу цієї команди увійшов і бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер Чемпіонату Європи – Володимир Матвійчук.

У 2012 році українська Олімпійська збірна з боксу визнана найкращою в світі.

Нагадаємо, що Всесвітня серія боксу була заснована 19 листопада 2010 року під егідою Міжнародної асоціації аматорського боксу (AIBA) та Міжнародного Олімпійського Комітету. Бої проходять у п’яти вагових категоріях за формулою 5 раундів по 3 хвилини без шоломів. За результатами сезону, окрім статусу команди-переможця боксери мають змогу отримати олімпійські ліцензії.

У сезоні 2012-2013 років беруть участь команди України, Росії, США, Азербайджану, Мексики, Аргентини, Індії, Польщі, Італії, Німеччини, Казахстану, Великобританії. Більше 50-ти телевізійних каналів будуть здійснювати трансляції у прямому ефірі.

За матеріалами сайту РІО Бердичів

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here