Головна Події Бунечко прокоментував, чому найбільший стадіон не включили до Великого будівництва

Бунечко прокоментував, чому найбільший стадіон не включили до Великого будівництва

76
0

Реконструкцію стадіону "Полісся" не включили до програми "Велике будівництво" тому, що проект більше не буде фінансуватися з коштів ДФРР. Проте завершити стадіон планують у цьому році. Для цього шукають гроші в державному та обласному бюджеті – відповідні звернення вже зробив житомирський губернатор.

Про це Першому житомирському у коментарі розповів голова ОДА Віталій Бунечко.

"5 березня буде відбуватися у нас сесія, де ми будемо перерозподіляти кошти. У нас насправді, на жаль, уже вичерпано можливості використання коштів ДФРР на будівництво цього стадіону і у нас немає абсолютної впевненості у тому, що ці кошти будуть розподілені. У мене є моя суб’єктивна (думка) і я буду на тому настоювати, щоб депутати проголосували, щоб виділити порядка 15 мільйонів. І я впевнений, що депутати проголосують. Я впевнений поки що не як посадова особа, а як людина, яка буде на тому настоювати, аргументувати.

І у випадку виділення цих додаткових 15 мільйонів, я можу сказати, що стадіон буде введений у цьому році. Перша черга, ми зараз говоримо про першу чергу.

У програму "Велике будівництво" подавали ті об’єкти, в яких ми 100-% впевнені, які будуть введені в цьому році.

Існує загроза, що якщо кошти (на стадіон, – ред.) будуть неперерозподілені, то у нас можуть виникнути складності по фінансуванню цього стадіону.

Більше того, коли я захищав програму "Велике будівництво" перед прем’єр-міністром, у примітках були об’єкти, на які у нас не вистачає фінансування, але ми бачимо їх у пріоритетах. У мене було два об’єкти, один із яких – стадіон "Полісся". Я звернувся також до прем’єр-міністра з проханням виділити додатково 15 мільйонів.

Ми маємо зараз дві ситуації: я дуже розраховую, що ці кошти нам виділить, можливо, уряд. Тоді ми зможемо кошти, які просимо у ради, використати на інші проекти", – розповів Віталій Бунечко.

Якщо ж коштів із державного чи обласного бюджету не виділять, Бунечко запевнив, що має свою дорожню карту: "Зніму шапку і піду – знаю вже, куди ходити за додатковими коштами".

Нагадаємо, У великому будівництві від Бунечка відсутній найбільший стадіон – Полісся.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here