Home Події Через ситуацію на Сході в Андрушівському районі перенесли футбольний турнір

Через ситуацію на Сході в Андрушівському районі перенесли футбольний турнір

128

Упродовж майже десятиліття на Андрушівщині проводиться футбольний турнір серед аматорських команд на кубок генерала Грозінського, участь в якому традиційно беруть команди правоохоронців. Цьогоріч проведення змагань відтерміновується.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Учасники футбольного турніру, який проводився між командами галузевих служб, стройових підрозділів та районних відділів внутрішніх справ УМВС, традиційно зустрічалися у серпні на футбольному стадіоні м. Андрушівки. Така ініціатива належить генералові міліції у відставці Петру Васильовичу Грозінському, який реалізував ідею за підтримки керівництва УМВС та Андрушівського РДА.

Відтак упродовж 9 років ці змагання збирали вболівальників та шанувальників футболу, серед яких, звісно, найбільше дітей та молодді.

– Ця гарна справа сприяла як розвитку футболу в області, так і фізичному загартуванню самих правоохоронців, – розповідає генерал-майор міліції у відставці

Петро Грозінський. – Склад учасників щороку зростав, як і зацікавленість до проведенні турніру.

Однак, зважаючи на нинішню непросту суспільно-політичну ситуацію, що вимагає консолідація сил правоохоронців області у забезпеченні охорони громадського порядку та посиленні безпеки під час масових заходів, у тому числі приурочених до державних свят, та активну участь міліціонерів Житомирщини в АТО, проведення спортивних змагань переноситься.

Водночас організатори футбольного турніру вдячні усім учасникам, вболівальникам та меценатам за участь, підтримку, активну спортивну позицію та сприяння у проведенні щорічних змагань і висловлюють переконання у їх обов’язковому поновленні.

А відтак у подальшому турніру бути!!!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here