Home Події Чотири архітектори відкрити в художньому салоні виставку робіт «Симфорія №1». ФОТО

Чотири архітектори відкрити в художньому салоні виставку робіт «Симфорія №1». ФОТО

162
0

У будинку художників, що на вул. Театральній, було відкрито виставку творчих робіт членів Житомирської організації національної спілки архітекторів України.

Творчий квартет об’єднав чотирьох талановитих архітекторів, які, як виявилося ще й неабиякі художники.

Цікавим збігом є те, що всі чотири автори – тезки. Це: Валерій Герез, Валерій Головатенко, Валерій Колесник та Валерій Олійник, яки став одним з організаторів виставки.

А організована вона за сприяння Національної Спілки Архітекторів України.

Автори дали своїй виставці назву «Симфонія№1». Це пояснюється тим, що для кожного з них це дебют як для художників, їхня перша виставка. Заявлені картини виконані в різних стилях та техніках. Серед експонатів є картини написані на полотні, на тканині, а також вирізьблені.

На відкритті презентації колеги – архітектори подарували Валеріям велике шоколадне серце, тим самим привітали їх. Усі бажаючі теж мали змогу привітати новоспечених художників. Так, онука Валерія Колесника привітала дідуся, його творчих побратимів піснею.

Спільні друзі та колеги авторів зізналися, що для них ця виставка була дуже неочікуваною.

Ніхто й не уявляв який творчий потенціал приховує цей квартет. Самі ж автори запевнили, якщо виставка матиме успіх в Житомирі, ймовірно вона буде представлена в інших містах України.

Усі бажаючі зможуть побачити творчі роботи архітекторів та оцінити їх, адже виставка триватиме до 14 квітня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here