Головна Події Депутати облради погодили фінансування 50% кошторису програми спорту – із третьої спроби

Депутати облради погодили фінансування 50% кошторису програми спорту – із третьої спроби

172
0

Депутатська комісія з питань бюджету облради погодила фінансування лише 50% кошторису програми фізкультури і спорту. Депутати хочуть більш прозорого механізму розподілу коштів між спортивними школами та організаціями.

Про це повідомляє пресслужба облради:

«Із третьої спроби доповідачі надали інформацію у належному вигляді, до якої майже не було зауважень з боку депутатів. З-поміж інших програм, депутати проголосували за фінансування на 50% від кошторису (це 45 млн грн), сформованого облдержадміністрацією, обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки. Депутат Микола Григорович повідомив, що, починаючи з 2016 р., спостерігається динаміка збільшення фінансування спортивної галузі області. І додав, що механізм розподілу коштів між спортивними школами та організаціями має бути більш прозорим та відкритим».

Одноголосно депутати погодили виділення коштів на реконструкцію Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні, підтримали проєкти Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки.

Також депутати погодили 11 обласних програм. Зокрема, і фінансування створення геопорталу містобудівного кадастру. Хоча раніше дві комісії облради не підтримали виділення 800 тис. грн на систему кадастру.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here