Home Люди “Дія” запустила роботу мапи Пунктів незламності

“Дія” запустила роботу мапи Пунктів незламності

507

У застосунку “Дія” стала доступною мапа Пунктів незламності. Тепер всього за декілька кліків можна дізнатись, де поблизу вашого місця перебування можна підзарядити телефон, отримати доступ до мережі або ж просто посидіти в теплі.

Про це у своєму Телеграм пише Мінцифра:

“Запустили нову послугу. Тепер у Дії доступна карта з розташуванням Пунктів незламності. Українці зможуть знайти найближче місце, де зарядити телефон, зателефонувати рідним або провести Zoom”.

Інструкція перегляду карти:

  1. Зайдіть у Дію;
  2. Натисніть Послуги;
  3. Пункти незламності;
  4. Виберіть свою область;
  5. Завантажте карту.

Після цього ваша мапа буде доступна офлайн. Застосунок покаже всі Пункти незламності в радіусі 1,5 км. Обравши підходящий пункт, мапа прокладе вам найкоротший маршрут до нього. До того ж, є можливість обрати важливі для себе умови, наприклад: пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо.

Натомість у Мінцифри зазначають: “З міркувань безпеки карта недоступна в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській областях та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Миколаївській”.

Загалом на Житомирщині створено уже 704 Пункти незламності. Зокрема у місті Житомирі на сьогодні вже працює 20 пунктів незламності. Їх розташування ви можете переглянути на інтерактивній мапі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here