Головна Події До Дня народження Лесі Українки випустили ексклюзивні конверти із зображенням та віршами...

До Дня народження Лесі Українки випустили ексклюзивні конверти із зображенням та віршами поетеси

198
0

Лімітовану колекцію конвертів тиражем 50 тис. екземплярів із зображенням Лесі Українки випустила Укрпошта з нагоди 150-річчя від дня народження поетеси. На конвертах також – найвідоміші рядки з віршів.

«До 150-річчя від дня народження Лесі Українки національний поштовий оператор створив та випустив новий ексклюзивний конверт із зображенням української поетеси. Портрет Лесі Українки зроблений у патріотичних блакитно-жовтих кольорах та сучасній техніці постеризація, що нагадує поп-арт і роботи Енді Воргола. Автор малюнку поєднав традиційні патріотичні мотиви та сучасне мистецтво», – розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У дизайні використані digital-тренди в стилістиці соцмереж.

Одночасно з випуском конверта 25 лютого у місцях, де народилася та жила поетеса, відбудуться спеціальні погашення – у м. Новоград-Волинський Житомирської області, с. Колодяжне Волинської області, м. Гадяч Полтавської області та у м. Києві. Для цього виготовлено 4 поштові штемпелі, 2 з яких прикрашено написом «Леся з нами :)», а на 2-х інших розміщено цитату із «Лісової пісні»: «Ні, я жива, я вічно буду жити».

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here