Home Події До олімпійського дня в Житомирі приєднався 78-річний марафонець та тисяча...

До олімпійського дня в Житомирі приєднався 78-річний марафонець та тисяча юних спортсменів

93

Уже 19 рік поспіль Житомир приєднується до всесвітнього олімпійського дня. Цьогоріч святкові заходи організували 14 червня біля кінотеатру "Жовтень". Разом із юними спортсменами міста та області, вихованцями спортвиних шкіл побігати прийшов і 78-річний марафонець Юрій Овчинніков. Саме сьогодні він святкує свій День народження, тож приймав вітання і квіти від губернатора та голови облради. Чоловік присвятив бігу 60 років свого життя і брав участь у 140 марафонах.

Нині ж його спортивну справу прийшли продовжити  кількасот юних спортсменів, яких зібрали по місту й області. Хлопці та дівчата змагалися у забігу на дистанцію у 50, 500 та 1000 метрів в різних категоріях. Забіги проводили прямо біля кінотеатру.

Гостей і учасників свята вітав голова ОДА Сергій Рижук, який відзначив, що нині в області олімпійськими видами спорту займається 37 тисяч дітей, а на розвиток цієї сфери виділяються близько мільйона гривеньв той час, коли у 2010 було лише 50 тисяч гривень. Проте і цих коштів не вистачає, адже матеріальна база в тому числі і спецприміщення для спортивних тренувань, вже застраіли і потребують оновлення.

Голова облради Йосип Запаловський нагадав, що саме в цьому році світ відзначає 100-річчя олімпізму,а відповідні заходи з цієї нагоди в Житомирській області по районах проводять ще з травня.

Юлія ДЕМУСЬ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here