Home Події До Євро-2012 у Житомирі презентували Туристичний довідник

До Євро-2012 у Житомирі презентували Туристичний довідник

107
Туристичний довідник Житомирської області презентували у Житомирі у рамках заходів, запланованих для забезпечення належного рівня туризму на період чемпіонату Євро-2012.
 
Довідник складається з 3-х розділів: засоби розміщення, заклади харчування, розважальні заклади та інші місця туристичного інтересу. Інформацію подано українською та англійською мовами.
 
За форматом путівника можливості розмістити усі заклади того чи іншого району не було, тому пріоритет надавався закладам, розташованим поблизу важливих туристичних об’єктів, на шляху слідування туристів, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Туристичний довідник Житомирської області має кишеньковий формат, де подано координати та номери контактних телефонів готелів, розважальних і музейних комплексів, а також закладів громадського харчування.
 
За словами голови ЖОМГО «Центр розвитку туризму» Миколи Костриці, видання цього довідника є кроком до створення інформаційної інфраструктури нашого обласного центру.
 
«У першу чергу, туризм не можливий без підготовки необхідної інформації для відвідувачів міста, яку вони повинні отримувати з різних джерел. Із цією метою дуже зручно користуватися туристичними сайтами. Але інколи, особливо проїжджаючи транзитом той чи інший регіон, цілком у нагоді може стати довідник невеликого формату, в якому буде опублікована основна інформація щодо закладів, атракцій і місць, де варто побувати. Власне, це перша спроба зробити коротку збірку ключових елементів туристичної інфраструктури в Житомирській області. Так, Житомирщина не є таки великим туристичним регіоном, як Карпати або Крим, але наша область знаходиться на транзитних шляхах і два основних транспортних автомобільних коридори, якими будуть прямувати вболівальники Євро-2012», – зазначає Микола Костриця. 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here