Home Події Донецькі актори покажуть стриптиз у Житомирі.

Донецькі актори покажуть стриптиз у Житомирі.

130

3 та 4 вересня до Житомиру завітає Донецький національний український музично-драматичний театр зі своєю найбільш касовою виставою «Ladies night. Тільки для жінок».

Ця смілива комедія за п’єсою новозеладських авторів Ентоні МакКартена і Стівена Сінклера досі ще не ставилася в Україні. Вона здобула популярність у театрах Європи, США, Японії та Австралії, а 2001 року отримала у Франції найвищу театральну премію «Мольєр» як краща комедія року. І тільки зусиллями керівництва Донецького театру, яке безпосередньо проводило переговори з авторами, стала можливою її постановка українською.

Дія вистави відбувається не на Донбасі, а в далекій Англії. Сюжет доволі екстравагантний. У ньому тісно переплелися злободенність, дотепність та еротичність, виражена у бурхливій чоловічій енергетиці акторів донецького театру – заслужених артистів України Андрія Бориславського, Віктора Жданова, Андрія Романія та провідних акторів Андрія Єршова, Віталія Юсупова, Володимира Швеця, Сергія Баннікова. З усього складу лише одна жіноча роль Гленди, хореографа і постановниці відвертих танців, яка дісталася Марії Марченко. Головна мета вистави – показати, що в житті ніколи не можна зневірюватися і розчаровуватися, що з найскрутнішою ситуації завжди можна знайти вихід, варто тільки захотіти.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here