Home Події Двоє житомирських друзів захоплюються футбольним фрістайлом та виконують 200 трюків. ВІДЕО

Двоє житомирських друзів захоплюються футбольним фрістайлом та виконують 200 трюків. ВІДЕО

127

Житомирські хлопці Руслан Бондарчук та  Олексій Чистяков завжди знають чим здивувати друзів і як провести свій вільний час, а на різноманітних заходах вражають своєю підготовкою та спритністю.

Вже кілька років обоє займаються футбольним фрістайлом і навіть беруть участь у змаганнях з цієї дисципліни. Кажуть, що спершу просто грали у футбол, а після перегляду різноманітних відеороликів у інтернеті спробували виконати з мячем кілька трюків.

З часом тренування почали давати результати і зараз Руслан та Олексій можуть зробити 100-200 трюків різної складності та продемонструвати кількахвилинну спільну програму.

«Я почав  тренуватися в 2012 році, а Руслан – з 2009.  Почалось все з бажання займатись спортом.  Друг пробував свої сили в багатьох видах, але  здебільшого це був футбол. Потім побачив відеоролики в інтернеті, де хлопці  робили, на той час, просто нереальні речі з м’ячем,  вирішив спробувати, йому сподобалось і так і почав займатись фрістайлом, – розповідає Олексій про захоплення Руслана. –  В мене приблизно так само. Коли побачив тренування Руслана, вирішив теж приєднатися і з часом футбол як такий просто відійшов на другий план, а лишився фрістайл».


З самого початку  хлопці тренуються разом – на Мальованці, в парку, біля ЖДТУ чи у Гідропарку. Втім, через навчання та роботу на фрістайл лишається все менше часу.

Попри все фрістайл для Руслана й Олексія  – це лише хобі, але відмовлятися від цього не збираються в будь-якому разі.

Більшість своїх трюків та елементів виступу хлопці беруть з інтернету і розучують аж поки не виконуватимуть «чисто».  

У фрістайлі без фізичної підготовки не обійтися та й травми теж бувають по-спортивному важкі.

«Потрібно добре розтягнути м’язи перед тренуванням,  щоб мінімізувати можливість отримання травм, – радить Олексій. –   Фізична підготовка обов’язково має бути, воно здається легко просто набивати м’яч, але пів годинки позаймаєшся і вже відчуваєш втому.  Варто подбати і про  зручний   одяг та відповідне взуття. Якщо запастися терпінням, то абсолютно все під силу, але часу на  фрістайл треба витратити багато.   Тренуючи якийсь трюк, який ніяк не виходить,   я розумію, що  згодом  я його обовязково виконаю, але лишати справу на півдорозі не варто. У Руслана добре виходять різні соли (утримання м’яча на підошві), а в мене базові трюки на кількість. Іноді, щоб цікавіше було тренувати трюк, ми «закладаємось» на  сік чи колу, хто перший його зробить».


Між іншим, Руслан і Олексій наприкінці минулого року   їздили на  турнір по футбольному фрістайлу в Київ та пройшли в ТОП-8 та ТОП-18 кращих фрі  країни.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here