Фаєр-шоу та галявини: як у Житомирі відзначатимуть День молоді. ВІДЕО

591

12 серпня у суботу житомиряни будуть відзначати День молоді з різними заходами, що організовані міською владою. На цей день заплановані майстер-класи, тренінги та просвітницькі дискусії для молоді.

День молоді, став традиційним для України з 1994 року, коли перший президент Леонід Кравчук підписав відповідний Указ. Раніше ця подія відзначалася щорічно в останню неділю червня, але у 2021 році дату відзначення цього дня змінили на 12 серпня.

“З 21-го року вся Україна перейшла на відзначення Дня молоді у день Міжнародного дня молоді. Тобто ми відзначаємо цей день 12 серпня. І цього року спільно з міністерством, нашими молодіжними громадськими організаціями напрацювали формат, в якому будемо відзначати День молоді в місті Житомирі. Він проходитиме під гаслом “Молодь єднає” і розпочнеться о 11-й годині на Новому бульварі біля кінотеатру “Жовтень”. 

Буде також сцена та локації на території Нового бульвару, де різні громадські організації будуть презентувати свою діяльність та проводити освітні майстер-класи та заходи для дітей. Таким чином, програма буде максимально різноманітною, враховуючи всі побажання молодих людей. 

Ми кілька разів засідали з комітетом, обговорювали формати та поділили новий бульвар на кілька умовних галявин. Перша галявина буде для підростаючої молод. Там будуть проходити розпис торбинок для дітей та майстер-класи щодо безпеки в транспорті, дорожніх знаків, квестів та інших активностей. 

Наступна – галявина сенсів, де будуть обговорюватися такі важливі теми, як сексуальна освіта, культура щастя, психологія і гендерні стереотипи. Там також буде головна сцена, де вручатимуть стипендії міського голови та презентуватимуть дослідження щодо потреб молоді і їх бачення свого майбутнього. 

Далі буде галявина розвитку, де ми будемо говорити про бізнес, SoftSkills (навички міжособистих взаємин), зустрічатися з блогерами та говорити про важливість англійської мови в житті молоді.

Працюватиме творча алея, де так само будуть розписи торбинок та гільз. Також буде ярмарка бізнесу, молоді акули, кавова акварель і так далі. Буде також точка “4-5-0”. Це майстерня, де будуть проводитися тренінги від центру готовності цивільних та Червоного Хреста. Так само будуть діяти літня фотосушка, кіномарафон і невеличкі презентаційні заходи. Загалом, вся діяльність триватиме до 22-ї години і закінчиться феєр-шоу”, – розповіла Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї молоді та спорту ЖМР.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here