Home Події Фіналістка ”Міс світу” Ярослава Куряча ніколи не сиділа на дієті

Фіналістка \”Міс світу\” Ярослава Куряча ніколи не сиділа на дієті

125
Українка Ярослава Куряча увійшла до 15-ти найкращих дівчат світу на конкурсі "Міс світу-2011". "ТСН.Особливе" побувало в селі Стрижавка на Вінниччині в гостях у родини Курячих, щоби дізнатися секрети плекання вроди.
 
Перший конкурс краси, на якому Ярослава виграла приз глядацьких симпатій, відбувся в таборі, де її мама працювала педагогом-організатором. Дівчинці тоді було чотири роки. Номерок учасниці причепили старші дівчатка.

Із першого класу вона відвідувала танці, потім – було училище хореографії. Тепер навчається у виші, де теж студіює танці. Від 16-ти років вчиться в модельній студії.

Справжня індустрія краси стала ближча цього року, коли, на прохання мами, Ярослава спробувала себе на регіональному, а потім – і на всеукраїнському конкурсі. Про нього тепер нагадує біла стрічка та вінок із квітів.

Щоправда, після перемоги в Україні, минулося без гонорарів. Майбутня міс отримала і зовнішність, і внутрішній стимул. Тато- спортсмен упевнений, що своєю силою волі донька вдалася в нього.

Ні у школі, ані в училищі культури залицяльників не бракувало, згадує мама. Про теперішніх – батьки 19-річної красуні мовчать. Кажуть, це лише доньчине, хоча не тільки зріст вплинув на вибір партнера.

Перший серйозний конкурс краси Ярослава виграла у восьмому класі. Після того, як журі оцінило її природні дані, дівчина постійно зайнята собою. Окрім танців – басейн, петриківський розпис – як спосіб відпочити душею. Однак, сільську красуню ніколи не звільняли від роботи по господарству.

Подруги частенько цікавились, яка дієта допомагає Ярославі триматися в чудовій формі. Маючи зріст у 188 сантиметрів, її параметри 88-61-91.
 

"Ярослава завжди казала, що дієти це не здоровий образ життя. Краще займатись фізкультурою, танцями", – ділиться Ірина Щаслива, дружина брата. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here